ПП "Технологія-Вест"


  Головна

  Заправка картриджів

  Ремонт ксерокопіювальної техніки

  Контакти

  Місцезнаходження


 
ПОСЛУГИ ЗАПРАВКИ КАРТРІДЖІВ

Як показує досвід, ми з'ясували - високоякісною, заправка картриджів, може називатися в тому випадку, коли заправкою картриджа займається професіонал, який має великий досвід з проведення цих робіт, у якого є приміщення, відповіно підготовлене для цього. Приміщення та необхідне обладнання відіграють велику роль - тонер має летючі властивості і здатний розлетітися і осісти по всій доступній площі приміщення, на підлозі, меблях, одязі - скрізь.

Виконуючи роботи на високому професійному рівні підприємстіо Технологія-Вест добре зарекомендувало себе в ніші ремонту оргтехніки та заправлення та продажу картриджів, багаторічний досвід без нарікань з боку клієнтів. У нашої компанії за багато років роботи сформувався велике коло постійних клієнтів, які знають що наші технічні фахівці заправляють картриджі швидко, якісно навіть при великих обсягах робіт, що обумовлено величезним досвідом по заправці картриджів та обслуговування різної оргтехніки.

Заправка одного картриджа триває приблизно 10 -15 хвилин. Досвідчені фахівці зроблять Вам заправку картриджів в Луцькуі з гарантією якості робіт, найпопулярніші моделі картриджів -Canon, HP, Samsung Epson.

Проводячи заправку картриджів в Луцьку наші технічні фахівці застосовують тільки багаторазово випробувані тонери, чорнила, фотовали та інші, які нам постачають з року в рік перевірені постачальники. Тому якість використовуваних, як і якість виконаних робіт ми можемо гарантувати. Наші майстри можуть рекомендувати провести заміну деяких деталей, які, на їх погляд, зношені і будуть заподіювати неприємності при подальшій експлуатації, але ці заміни в картриджах вони зроблять тільки за узгодженням із замовником.
.

Desighed by Harddriver