ПП "Технологія-Вест"


  Головна

  Заправка картриджів

  Ремонт ксерокопіювальної техніки

  Контакти

  Місцезнаходження


 
ВІТАЄМО ВАС В НАШОМУ
СЕРВІСНО-ТОРГОВОМУ ЦЕНТРІ !

Добре, якщо оргтехніка (ксерокси, факси, принтери, плоттери, шредери і т. д.) працює без перебоїв і поломок - її власникам немає необхідності турбуватися про її ремонт і підшукувати надійну компанію, яка допоможе його здійснити.

На жаль, повністю уникнути ремонтних робіт неможливо. Якщо оргтехніку експлуатують інтенсивно, то рано чи пізно доводиться звертатися до відповідних фахівців з проханням провести її ремонт, адже принтери, плоттери, факси та інші апарати навіть самих знаних фірм можуть перестати працювати в результаті банального зносу деталей.

Наша компанія вже 14 років проводить ремонт, профілактику та діагностику всіх виникаючих проблем в роботі офісного обладнання, а тому може забезпечити своїх замовників послугами досвідчених фахівців, які щорічно проходять навчання і знають всі особливості лазерних і струменевих принтерів, плотерів і т. д. різних виробників.

Проводячи політику турботи про клієнтів, ми прагнемо надавати послуги в найбільш зручній для них формі: наші фахівці можуть провести діагностику проблем і усунення несправностей принтерів та іншої оргтехніки в сервісному центрі або прямо у вашому офісі.

Наші фахівці здійснюють ремонт офісного обладнання різних виробників (Kyocera, Canon, HP, Develop, Epson, OCE, OKI, Xerox і т. д.) з використанням оригінальних деталей і витратних матеріалів, підібраних відповідно сервісної технічної документації та відповідним каталогам.

Крім того, роблячи ремонт і обслуговування принтерів, наші спеціалісти піддають відремонтований апарат багаторазовому тестуванню, що дозволяє забезпечити його тривалу роботу надалі і підкріпити якість ремонтних робіт гарантійними зобов'язаннями.

Крім ремонту, наші клієнти можуть замовити у нас сервісне технічне обслуговування своєї техніки (принтерів, факсів, ксероксів) з плановим виїздом фахівція на об'єкт, оглядом обладнання та заміною витратних матеріалів (картриджів).

Desighed by Harddriver